Fermer
art_track
6
Noutăți
chevron_right
6
Order of play / Results
chevron_right
14
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
11
Turnee
chevron_right
8
Videos
chevron_right
8
Fotografii
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
5
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
14
Rankings
chevron_right
7
Rules
forum
8
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
joi 28 martie
Results
joi 28 martie
miercuri 27 martie
marți 26 martie
luni 25 martie
Turnee
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Sabalenka a rămas puternică în aceste circumstanțe speciale și a învins-o pe Badosa în turul doi la Miami
Imagini de la meciul dintre Alcaraz și Monfils, un meci de producători de foc, în turul 3 de la Miami
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Repere
Imagini de la victoria superbă a lui Garcia în fața lui Gauff în turul 4 de la Miami
Rublev răsturnat de un Machac de foc la Miami !
Last video
12:04
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Buse d. Casanova
6/1, 6/0
579 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
47,016 Fans
Novak Djokovic
43,159 Fans
Roger Federer
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,614 Fans
Carlos Alcaraz
21,551 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Full ranking
5
7
00
Uchijima M
0
6
00
Semenistaja D
1
5
00
Wurth T
3
7
15
Begu I
6
6
Waltert S
4
2
Jacquemot E
2
00
Coria F
3
00
Guinard M
6
0
7
Passaro F
4
6
6
Napolitano S
1
00
Trungelliti M
2
00
Martinez P
2
00
Iatcenko P
2
15
Hruncakova V
2
30
Guth M
3
30
Dunne K
6
7
6
Sakellaridi S
4
5
7
Ruggeri J
6
00
Baroni N
7
00
Royer V
2
4
40
Catini N
5
6
40
Houkes M
3
15
Fossati C
5
30
Serdarusic N
2
15
Damas M
1
15
Wenger D
5
40
Topo M
1
A
Durasovic V
Today
A.Zverev
at 18:00
F.Marozsan
Vi 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
2023
2023
2022
2021
2020
Lyon 2023
WTA 250 - Din 30 ianuarie catre 5 februarie
12:42:48
20°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Din sâmbătă 28 ianuarie
1
NOSKOVA
, Linda
WC
ROUVROY
, Margaux
HRUNCAKOVA
, Viktoria
7
BUCSA
, Cristina
2
GIORGI
, Camila
SWAN
, Katie
PR
DANILOVIC
, Olga
12
TAUSON
, Clara
3
TOMOVA
, Viktoriya
ANDREEVA
, Erika
WC
PONCHET
, Jessika
11
PARRY
, Diane
4
MASAROVA
, Rebeka
WC
HESSE
, Amandine
FRIEDSAM
, Anna-Lena
10
JUVAN
, Kaja
5
BAINDL
, Kateryna
KONJUH
, Ana
WALTERT
, Simona
8
FRECH
, Magdalena
6
GRACHEVA
, Varvara
BASSOLS RI
, Marina
WC
TUBELLO
, Alice
9
ERRANI
, Sara
NOSKOVA
63 62
HRUNCAKOVA
60 26 64
SWAN
61 63
DANILOVIC
64 64
ANDREEVA
26 63 64
PARRY
64 64
MASAROVA
62 62
JUVAN
46 64 62
KONJUH
62 67
2
76
1
WALTERT
76
3
76
7
BASSOLS RI
63 61
ERRANI
64 64
NOSKOVA
61 63
DANILOVIC
62 36 60
ANDREEVA
64 63
MASAROVA
64 67
8
63
KONJUH
63 36 62
BASSOLS RI
62 64
Premii în bani
Qualified
18 Puncte
C. A doua rundă
12 Puncte
1,804 $
C. Prima rundă
1 Puncte
1,164 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Noskova L
2
Giorgi C
C. Prima rundă
3
Tomova V
C. Prima rundă
4
Masarova R
5
Baindl K
C. Prima rundă
6
Gracheva V
C. Prima rundă
7
Bucsa C
C. Prima rundă
8
Frech M
C. Prima rundă
Top 5
+ all
1
yannroger
34
pts
2
Viking76Ninow
33
pts
3
Marillion
29
pts
4
yoshi
28
pts
5
Toruk Makto
27
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple