Fermer
art_track
11
Noutăți
chevron_right
12
Order of play / Results
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
7
Women Rankings
chevron_right
10
Turnee
chevron_right
7
Videos
chevron_right
14
Fotografii
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
10
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
9
My prediction
chevron_right
5
Rankings
chevron_right
6
Rules
forum
14
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
vineri 10 mai (incepe la 04:00)
Results
joi 9 mai
miercuri 8 mai
marți 7 mai
luni 6 mai
Turnee
Upcoming tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
US Open 2024
Din 26 august catre 8 septembrie
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praga II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Imagini de la finala dintre Iga Swiatek și Sabalenka de pe zgura de la Madrid
Imagini de la Auger-Aliassime vs Lehecka în semifinala de pe zgura de la Madrid
Rublev vs Auger-Aliassime, finalul dramatic al meciului lor din turul 2 de la Rotterdam
Cele mai bune momente Rublev vs Auger-Aliassime în finala de pe zgura de la Madrid
Medvedev se retrage în fața lui Lehecka în sferturile de finală de la Madrid. Cele mai importante momente ale meciului.
Last video
08:06
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
48,155 Fans
Novak Djokovic
43,818 Fans
Roger Federer
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,135 Fans
Carlos Alcaraz
22,225 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,306 Fans
Iga Swiatek
10,235 Fans
Serena Williams
10,189 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,364 Fans
Full ranking
3
6
Lajovic D
4
3
Sonego L
3
3
6
00
McDonald M
4
6
4
00
Karatsev A
1
4
30
Altmaier D
0
6
15
Nardi L
Today
N.Djokovic
at 19:00
C.Moutet
2014
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Bărbați
Fete
Roland Garros 2014
Grand Slam - Din 25 mai catre 7 iunie
00:03:20
15°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Q1
Q2
Q3
Q4
Q5
D1
D2
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
D10
D11
D12
D13
D14
miercuri 21 mai
Court 14
C1
Panova A
[19]
d.
Gibbs N
6/3, 1/6, 8/6
C1
Dancevic F
[16]
d.
Velotti A
7/5, 6/4
C1
Bacsinszky T
[9]
d.
Hogenkamp R
6/3, 6/2
↓
C1
Watson H
[2]
vs
Hartman I
Amanat
↓
C2
Authom M
vs
Groth S
[28]
Amanat
↓
C2
Berrer M
[10]
vs
Ghem A
Amanat
Court 18
C1
Buyukakcay C
d.
Hsieh S
[6]
7/5, 2/6, 7/5
C1
Duckworth J
d.
Marchenko I
4/6, 6/3, 6/4
↓
C1
Siegemund L
vs
Sestini Hlavackova A
[13]
Suspendat
↓
C1
Duque-Marino M
[7]
vs
Putintseva Y
Amanat
↓
C1
Larcher De Brito M
[11]
vs
Sasnovich A
Amanat
Court 7
C1
Kovinic D
[5]
d.
Foretz S
[WC]
6/3, 5/7, 6/0
C1
Mertl J
d.
Teixeira M
6/4, 6/3
13:30
C1
Kontaveit A
vs
Sibille C
[WC]
Suspendat
↓
C1
Oudin M
vs
Arcangioli M
[WC]
Amanat
↓
C2
Gicquel M
vs
Beck A
[18]
Amanat
Court 6
C1
Medina Garrigues A
d.
Suvrijn J
[WC]
6/2, 5/7, 6/3
C1
Krajinovic F
d.
Couacaud E
[WC]
7/5, 4/6, 8/6
↓
C1
Pavlovic I
vs
Sirotkina M
Amanat
↓
C1
Baindl K
vs
Cascino E
[WC]
Amanat
↓
C2
Gojowczyk P
[9]
vs
Bolelli S
Amanat
↓
C2
Kokkinakis T
[WC]
vs
Desein N
Amanat
Court 2
C1
Zanevska M
d.
Marcinkevica D
6/0, 6/0
C1
Mesaros K
d.
Zverev M
2/0, ab
C1
Pervak K
d.
Linette M
[8]
6/3, 6/7
2
, 6/3
↓
C1
Dabrowski G
vs
Cepede Royg V
[23]
Amanat
Court 3
C1
Smitkova T
d.
Duval V
[17]
6/3, 7/6
4
C1
Berankis R
[26]
d.
Fischer M
6/4, 3/6, 6/3
C1
Karatantcheva S
d.
Vogt S
3/6, 6/4, 6/2
C1
Vasylyeva A
d.
Pliskova K
[12]
7/5, 6/3
↓
C1
Siniakova K
vs
Majeric T
[22]
Amanat
↓
C2
Podlipnik-Castillo H
vs
Dzumhur D
[19]
Amanat
Court 8
C1
Kania-Chodun P
d.
Brengle M
6/3, 1/6, 8/6
C1
Prodon E
d.
Dustov F
7/6
3
, 6/3
C1
Dulgheru A
d.
Arruabarrena L
[15]
6/3, 6/7
3
, 7/5
↓
C1
Birnerova E
vs
Min G
[20]
Amanat
↓
C1
Vinogradova P
vs
Kiick A
Amanat
Court 9
C1
Brianti A
d.
Rodina E
2/6, 6/2, 6/1
C1
Ilhan M
[31]
d.
Pospisil J
3/6, 7/6
5
, 6/3
C1
Rogowska O
[16]
d.
Jabeur O
6/2, 6/3
↓
C1
Bertens K
vs
Hradecka L
[18]
Amanat
↓
C2
Kuznetsov A
[12]
vs
Martin A
Amanat
Court 10
C1
Konta J
[4]
d.
Vickery S
6/2, 6/3
C1
Starace P
d.
Sugita Y
[29]
6/4, 6/2
C1
Dolonc V
[14]
d.
Hibi M
6/0, 7/6
4
↓
C1
Molinero F
vs
Morita A
Amanat
↓
C2
Molteni A
vs
Gomez E
Amanat
Court 11
C1
Andreozzi G
d.
Machado R
6/2, 6/0
C1
Wolfe J
d.
Simmonds C
6/2, 6/3
C1
Krunic A
d.
Hunter S
[WC]
6/3, 6/1
↓
C1
Tsurenko L
vs
Arvidsson S
[24]
Amanat
↓
C2
Rola B
[4]
vs
Cervantes I
Amanat
Court 12
C1
De Vroome I
d.
Volodko K
6/2, 6/2
C1
Kavcic B
[15]
d.
Souza J
1/6, 6/4, 6/2
C1
Wozniak A
d.
Klaffner M
6/4, 6/1
↓
C1
Witthoeft C
vs
Ozaki R
Suspendat
↓
C2
Schwartzman D
[8]
vs
Alund M
Amanat
↓
C2
Dutra Silva R
vs
Bagnis F
[32]
Amanat
Court 15
C1
Babos T
[3]
d.
Irigoyen M
6/2, 7/5
C1
Pella G
[14]
d.
Gigounon G
7/5, 4/6, 6/4
C1
Rus A
d.
Kichenok L
6/2, 4/6, 6/2
↓
C1
Hozumi E
vs
Golubic V
Amanat
↓
C1
Begu I
[1]
vs
Eguchi M
Amanat
↓
C2
Ignatik U
vs
Elias G
Amanat
Court 16
C1
Lorenzi P
[1]
d.
Safwat M
6/1, 6/1
↓
C1
Diez S
vs
Bourgue M
[WC]
Suspendat
↓
C1
Kudryavtseva A
[10]
vs
Shapatava S
Amanat
↓
C2
Coppejans K
vs
Bemelmans R
Amanat
↓
C2
Jaziri M
[11]
vs
Huta Galung J
Amanat
Court 17
C1
Beygelzimer Y
d.
Mestach A
Forfait
C1
Zeballos H
[17]
d.
Zemlja G
6/2, 6/2
C1
Savchuk O
d.
Dushevina V
6/4, 7/5
↓
C1
Voracova R
vs
Georges M
[WC]
Suspendat
17:30
C2
Ward J
vs
Harrison R
[21]
Amanat
Fete
Bărbați
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Williams S
A doua rundă
2
Li N
Prima rundă
3
Radwanska A
A treia rundă
4
Halep S
Final
5
Kvitova P
A treia rundă
6
Jankovic J
A patra rundă
7
Sharapova M
8
Kerber A
A patra rundă
Top 5
+ all
1
ludi89
82
pts
2
Zlatan ⚡
82
pts
3
Akurar
77
pts
4
TheSnipper
76
pts
5
Kim_
76
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple