Fermer
art_track
15
Noutăți
chevron_right
9
Order of play / Results
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
14
Turnee
chevron_right
9
Videos
chevron_right
14
Fotografii
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
7
My info
chevron_right
13
Matches to bet
chevron_right
8
My prediction
chevron_right
15
Rankings
chevron_right
15
Rules
forum
5
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
luni 13 mai
Results
duminică 12 mai
sâmbătă 11 mai
vineri 10 mai
joi 9 mai
Turnee
Playing tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Genève
Lyon
Strasbourg
Rabat
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
US Open 2024
Din 26 august catre 8 septembrie
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Nadal vs Bergs, Fognini vs Evans, Arnaldi vs Mayot, Draper vs Coric și Auger-Aliassime/Tiafoe vs Shelton/Bublik. Iată cele mai importante momente din ziua 2 de la Roma (Masters 1000)
Cele mai bune momente Rublev vs Auger-Aliassime în finala de pe zgura de la Madrid
Imagini de la finala dintre Iga Swiatek și Sabalenka de pe zgura de la Madrid
Alcaraz împlinește 21 de ani. Deschideți bine ochii, iată Top 21 cele mai bune fotografii ale spaniolului de până acum!
Rublev vs Auger-Aliassime, finalul dramatic al meciului lor din turul 2 de la Rotterdam
Last video
04:21
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Delaney d. Puttergill
6/4, 6/2
532 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
48,296 Fans
Novak Djokovic
43,880 Fans
Roger Federer
41,188 Fans
Alexander Zverev
25,165 Fans
Carlos Alcaraz
22,258 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,308 Fans
Iga Swiatek
10,258 Fans
Serena Williams
10,189 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,383 Fans
Full ranking
Next
Live
Today
A.Muller
at 13:00
A.Rublev
Today
I.Swiatek
at 15:00
A.Kerber
Today
H.Medjedovic
at 19:00
D.Medvedev
Today
E.Svitolina
at 20:30
A.Sabalenka
2023
2023
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Bărbați
Fete
Pékin 2023
WTA 1000 - Din 30 septembrie catre 8 octombrie
13:41:11
8°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Din vineri 29 septembrie
1
STEARNS
, Peyton
FRIEDSAM
, Anna-Lena
Alt
PIGOSSI
, Laura
16
SASNOVICH
, Aliaksandra
2
BOULTER
, Katie
WC
BAI
, Zhuoxuan
BEKTAS
, Emina
12
RAKHIMOVA
, Kamilla
3
FERNANDEZ
, Leylah
Alt
LYS
, Eva
DAY
, Kayla
14
BUCSA
, Cristina
4
ANDREEVA
, Mirra
BIRRELL
, Kimberly
WC
YOU
, Xiaodi
15
KALINSKAYA
, Anna
5
PERA
, Bernarda
LIU
, Claire
PARRY
, Diane
9
FRECH
, Magdalena
6
BRONZETTI
, Lucia
Alt
MARINO
, Rebecca
KORPATSCH
, Tamara
Alt
KRUEGER
, Ashlyn
7
MASAROVA
, Rebeka
BAINDL
, Kateryna
WC
WEI
, Sijia
13
WICKMAYER
, Yanina
8
AVANESYAN
, Elina
WC
REN
, Yufei
BURRAGE
, Jodie
10
PUTINTSEVA
, Yulia
STEARNS
62 61
PIGOSSI
06 76
4
64
BOULTER
62 62
RAKHIMOVA
36 61 76
5
LYS
64 63
BUCSA
26 62 61
ANDREEVA
63 64
KALINSKAYA
46 64 75
LIU
62 60
FRECH
64 64
BRONZETTI
64 16 62
KRUEGER
76
7
61
BAINDL
62 64
WICKMAYER
61 63
AVANESYAN
63 61
PUTINTSEVA
63 63
STEARNS
61 61
BOULTER
61 61
LYS
62 61
ANDREEVA
60 31 ab
FRECH
Forfait
KRUEGER
64 57 64
BAINDL
63 75
PUTINTSEVA
61 64
Premii în bani
Qualified
30 Puncte
C. A doua rundă
20 Puncte
22,132 $
C. Prima rundă
2 Puncte
11,660 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Stearns P
2
Boulter K
3
Fernandez L
C. Prima rundă
4
Andreeva M
5
Pera B
C. Prima rundă
6
Bronzetti L
C. A doua rundă
7
Masarova R
C. Prima rundă
8
Avanesyan E
C. A doua rundă
Top 5
+ all
1
Rafael W.
46
pts
2
Český
39
pts
3
MrG
38
pts
4
tib_os
35
pts
5
Mkola
34
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple