Fermer
art_track
14
Noutăți
chevron_right
14
Order of play / Results
chevron_right
5
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
5
Turnee
chevron_right
15
Videos
chevron_right
5
Fotografii
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
7
My info
chevron_right
10
Matches to bet
chevron_right
5
My prediction
chevron_right
15
Rankings
chevron_right
12
Rules
forum
15
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
vineri 10 mai (incepe la 04:00)
Results
joi 9 mai
miercuri 8 mai
marți 7 mai
luni 6 mai
Turnee
Upcoming tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
US Open 2024
Din 26 august catre 8 septembrie
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praga II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Imagini de la finala dintre Iga Swiatek și Sabalenka de pe zgura de la Madrid
Imagini de la Auger-Aliassime vs Lehecka în semifinala de pe zgura de la Madrid
Rublev vs Auger-Aliassime, finalul dramatic al meciului lor din turul 2 de la Rotterdam
Cele mai bune momente Rublev vs Auger-Aliassime în finala de pe zgura de la Madrid
Imagini de la Sabalenka vs Rybakina în semifinala de pe zgura de la Madrid
Last video
12:56
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
48,155 Fans
Novak Djokovic
43,818 Fans
Roger Federer
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,135 Fans
Carlos Alcaraz
22,225 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,306 Fans
Iga Swiatek
10,235 Fans
Serena Williams
10,189 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,364 Fans
Full ranking
Next
Live
Today
A.Zverev
at 14:30
A.Vukic
Today
M.Kecmanovic
at 15:30
C.Ruud
Today
K.Volynets
at 18:00
A.Sabalenka
Today
N.Djokovic
at 19:00
C.Moutet
2023
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Heilbronn 2023
ATP CH 125 - Din 5 catre 11 iunie
02:52:19
16°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Din duminică 4 iunie
1
HASSAN
, Benjamin
WC
GAVRIELIDE
, Liam
Alt
HUERTAS DE
, Conner
9
SANTILLAN
, Akira
2
SQUIRE
, Henri
Alt
BRAYNIN
, Aleksandr
Alt
MORAING
, Mats
11
HOLMGREN
, August
3
GERCH
, Lucas
Alt
PEREIRA
, Jose
RAMANATHAN
, Ramkumar
7
JANVIER
, Maxime
4
STODDER
, Timo
HUERTAS DE
, Arklon
WC
JEBENS
, Hendrik
12
REHBERG
, Max Hans
5
WESSELS
, Louis
ARNABOLDI
, Andrea
KOPP
, Sandro
10
KYM
, Jerome
6
DUTRA DA S
, Daniel
FANSELOW
, Sebastian
WC
TSITSIPAS
, Petros
8
ORLOV
, Vladyslav
GAVRIELIDE
63 64
SANTILLAN
61 62
SQUIRE
61 62
MORAING
63 62
GERCH
61 64
JANVIER
63 63
STODDER
76
2
64
REHBERG
76
7
76
4
ARNABOLDI
63 46 76
1
KYM
76
3
76
6
FANSELOW
64 76
3
ORLOV
62 64
SANTILLAN
60 64
SQUIRE
Forfait
GERCH
62 62
REHBERG
63 64
KYM
76
1
75
FANSELOW
63 36 63
Premii în bani
Qualified
5 Puncte
C. A doua rundă
2 Puncte
710 €
C. Prima rundă
0 Puncte
355 €
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Hassan B
C. Prima rundă
2
Squire H
3
Gerch L
4
Stodder T
C. A doua rundă
5
Wessels L
C. Prima rundă
6
Dutra Da Silva D
C. Prima rundă
7
Janvier M
C. A doua rundă
8
Orlov V
C. A doua rundă
Top 5
+ all
1
paillasse71
26
pts
2
Camille Beck
24
pts
3
babyleo
19
pts
4
Tom B. 🇦🇹
17
pts
5
Bardamu
16
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple