Fermer
art_track
13
Noutăți
chevron_right
15
Order of play / Results
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
10
Women Rankings
chevron_right
8
Turnee
chevron_right
10
Videos
chevron_right
7
Fotografii
gamepad
13
Prediction Game
chevron_right
15
My info
chevron_right
12
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
12
Rankings
chevron_right
13
Rules
forum
6
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
vineri 29 martie
Results
vineri 29 martie
joi 28 martie
miercuri 27 martie
marți 26 martie
Turnee
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Sabalenka a rămas puternică în aceste circumstanțe speciale și a învins-o pe Badosa în turul doi la Miami
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Miami 2024 Highlights
Imagini de la meciul dintre Alcaraz și Monfils, un meci de producători de foc, în turul 3 de la Miami
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Repere
Rublev răsturnat de un Machac de foc la Miami !
Last video
04:45
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Nicod d. Basic
7/6
4
, 6/4
1044 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
47,018 Fans
Novak Djokovic
43,171 Fans
Roger Federer
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,652 Fans
Carlos Alcaraz
21,608 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,295 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,968 Fans
Garbiñe Muguruza
8,424 Fans
Angelique Kerber
8,309 Fans
Full ranking
3
00
Hercog P
4
15
Begu I
6
15
Martineau M
7
15
Nardi L
3
30
Gigante M
4
30
Vincent Ruggeri S
5
00
De Jong J
4
30
Martinez P
3
7
00
Savinykh V
0
6
00
Bartunkova N
4
6
7
00
Salkova D
1
7
6
00
Palicova B
4
15
Zeballos N
5
15
Mcphee K
6
1
00
De Krom M
2
6
00
Merida Aguilar D
0
40
Giustino L
2
00
Gulin S
F.Coria
starting soon...
C.Moutet
Today
D.Medvedev
at 20:00
J.Sinner
Sb 30
G.Dimitrov
at 00:00
A.Zverev
2022
2023
2022
Guadalajara 2022
WTA 1000 - Din 17 catre 23 octombrie
06:57:00
24°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Din sâmbătă 15 octombrie
1
FRUHVIRTOV
, Linda
KICHENOK
, Nadiia
WC
FERNANDEZ
, Lya
10
AVANESYAN
, Elina
2
MARINO
, Rebecca
VICKERY
, Sachia
KALIEVA
, Elvina
15
CARLE
, Maria
3
DAVIS
, Lauren
PR
MATTEK-SAN
, Bethanie
HOZUMI
, Eri
11
HIBINO
, Nao
4
GRABHER
, Julia
DAY
, Kayla
FOURLIS
, Jaimee
12
VANDEWEGHE
, Coco
5
COCCIARETT
, Elisabetta
ZHAO
, Carol
ZARAZUA
, Renata
13
LEE
, Gabriela
6
PIGOSSI
, Laura
PR
FLINK
, Varvara
MUHAMMAD
, Asia
9
MANDLIK
, Elizabeth
7
PARKS
, Alycia
DOLEHIDE
, Caroline
EIKERI
, Ulrikke
16
ALVES
, Carolina
8
FRECH
, Magdalena
DANILINA
, Anna
LAO
, Danielle
14
FRIEDSAM
, Anna-Lena
FRUHVIRTOV
61 61
AVANESYAN
61 63
MARINO
26 62 61
KALIEVA
62 61
DAVIS
62 64
HIBINO
75 63
DAY
62 46 64
VANDEWEGHE
62 64
COCCIARETT
63 61
ZARAZUA
64 64
PIGOSSI
63 76
8
MUHAMMAD
75 62
DOLEHIDE
64 36 64
ALVES
62 63
FRECH
75 63
LAO
36 64 63
FRUHVIRTOV
75 62
MARINO
75 26 63
DAVIS
64 61
DAY
57 75 42 ab
COCCIARETT
64 64
MUHAMMAD
62 64
DOLEHIDE
64 62
FRECH
64 62
Premii în bani
Qualified
30 Puncte
C. A doua rundă
20 Puncte
6,350 $
C. Prima rundă
1 Puncte
3,300 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Fruhvirtova L
2
Marino R
3
Davis L
4
Grabher J
C. Prima rundă
5
Cocciaretto E
6
Pigossi L
C. A doua rundă
7
Parks A
C. Prima rundă
8
Frech M
Top 5
+ all
1
GrosKev
42
pts
2
MrG
40
pts
3
Toruk Makto
38
pts
4
Lm35
37
pts
5
@LouisRG
34
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple