Fermer
art_track
7
Noutăți
chevron_right
5
Order of play / Results
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
15
Women Rankings
chevron_right
11
Turnee
chevron_right
5
Videos
chevron_right
11
Fotografii
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
10
My prediction
chevron_right
15
Rankings
chevron_right
5
Rules
forum
14
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
vineri 10 mai (incepe la 04:00)
Results
joi 9 mai
miercuri 8 mai
marți 7 mai
luni 6 mai
Turnee
Upcoming tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
US Open 2024
Din 26 august catre 8 septembrie
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praga II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Imagini de la finala dintre Iga Swiatek și Sabalenka de pe zgura de la Madrid
Imagini de la Auger-Aliassime vs Lehecka în semifinala de pe zgura de la Madrid
Rublev vs Auger-Aliassime, finalul dramatic al meciului lor din turul 2 de la Rotterdam
Cele mai bune momente Rublev vs Auger-Aliassime în finala de pe zgura de la Madrid
Medvedev se retrage în fața lui Lehecka în sferturile de finală de la Madrid. Cele mai importante momente ale meciului.
Last video
08:06
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
48,155 Fans
Novak Djokovic
43,818 Fans
Roger Federer
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,135 Fans
Carlos Alcaraz
22,225 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,306 Fans
Iga Swiatek
10,235 Fans
Serena Williams
10,189 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,364 Fans
Full ranking
3
6
40
Lajovic D
3
3
40
Sonego L
2
3
6
15
McDonald M
3
6
4
15
Karatsev A
4
00
Altmaier D
6
00
Nardi L
Vi 10
N.Djokovic
at 19:00
C.Moutet
2023
2023
2021
Brasilia 2023
ATP CH 100 - Din 20 catre 26 noiembrie
18:54:44
25°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Din duminică 19 noiembrie
1
TABILO
, Alejandro
BYE
Alt
MARGAROLI
, Luca
7
STATHAM
, Rubin
2
BUENO
, Gonzalo
Alt
SARAIVA DO
, Paulo Andre
Alt
ZORMANN DA
, Marcelo
10
HUERTAS DE
, Arklon
3
SAKAMOTO
, Pedro
DECAMPS
, Gabriel
Alt
ROVERI SID
, Gabriel
11
PAZ
, Juan Pablo
4
ALVES
, Mateus
HUERTAS DE
, Conner
Alt
ROMBOLI
, Fernando
8
VALLEJO
, Adolfo Daniel
5
BICKNELL
, Blaise
SMITH
, Keegan
WC
OLIVEIRA
, Nicolas
9
BUSE
, Ignacio
6
LAMA
, Gonzalo
Alt
CAROU
, Ignacio
Alt
TAYLOR
, Adam
12
LEITE
, Wilson
TABILO
STATHAM
61 64
BUENO
76
5
64
ZORMANN DA
64 62
SAKAMOTO
61 36 76
3
PAZ
63 64
ALVES
64 76
4
ROMBOLI
36 63 76
4
BICKNELL
63 46 62
BUSE
63 46 61
LAMA
63 76
3
LEITE
76
3
62
TABILO
64 64
BUENO
64 64
SAKAMOTO
76
4
64
ROMBOLI
76
7
67
3
76
5
BUSE
67
6
63 76
5
LEITE
76
10
75
Premii în bani
Qualified
5 Puncte
C. A doua rundă
2 Puncte
635 $
C. Prima rundă
0 Puncte
320 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Tabilo A
2
Bueno G
3
Sakamoto P
4
Alves M
C. A doua rundă
5
Bicknell B
C. A doua rundă
6
Lama G
C. A doua rundă
7
Statham R
C. A doua rundă
8
Vallejo A
C. Prima rundă
Top 5
+ all
1
Dremo
34
pts
2
jayjayhk
26
pts
3
Elian
25
pts
4
Pingouin77
25
pts
5
Ferrouse
23
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple