Fermer
art_track
11
Noutăți
chevron_right
15
Order of play / Results
chevron_right
8
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
15
Turnee
chevron_right
13
Videos
chevron_right
8
Fotografii
gamepad
15
Prediction Game
chevron_right
5
My info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
8
My prediction
chevron_right
8
Rankings
chevron_right
11
Rules
forum
14
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
1
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
sâmbătă 8 iunie
duminică 9 iunie (incepe la 15:00)
Results
vineri 7 iunie
joi 6 iunie
miercuri 5 iunie
marți 4 iunie
Turnee
Playing tournaments
Roland Garros
Roland Garros
Surbiton
Bari
Makarska
Upcoming tournaments
Stuttgart
's-Hertogenbosch
Pérouse
Nottingham 2
Nottingham
's-Hertogenbosch
Valence
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
US Open 2024
Din 26 august catre 8 septembrie
Challengers 2024
Playing tournaments
Prostejov
Heilbronn
Tyler
Zagreb
Santa Fe
Setubal
Cordoba
Sarajevo
Grasse
Kursumlijska Banja 2
Roland Garros Junior
Surbiton
Sumter
Caserta
La Marsa 2
Montemor-O-Novo 2
Daegu
Kursumlijska Banja 2
Roland Garros Junior
Upcoming tournaments
Lyon
Bratislava 1
Lima 1
Wichita
Villeneuve-Loubet
Elvas
Martos
Rabat
Risskov Aarhus
Biarritz
Guimaraes
Taizhou
Gdansk
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Inervarea mitică a lui Djokovic după meciul câștigat în turul 3 cu Musetti la Roland-Garros 2024
Urmăriți interviul lui Alcaraz de după meciul de pe teren, după victoria din sferturile de finală la Roland-Garros 2024
Urmăriți interviul lui Zverev de după meciul de pe teren, după victoria din sferturile de finală de la Roland-Garros 2024
Voleu incredibil al lui Alcaraz împotriva lui Tsitsipas. Acesta a fost punctul zilei în ziua a zecea la Roland-Garros
Urmăriți conferința de presă de după meciul câștigat de Andreeva în sferturile de finală la Roland-Garros 2024
Last video
01:53
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Todoni d. Lys
6/2, 7/5
757 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
48,803 Fans
Novak Djokovic
44,520 Fans
Roger Federer
41,214 Fans
Alexander Zverev
25,807 Fans
Carlos Alcaraz
22,917 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,341 Fans
Iga Swiatek
10,644 Fans
Serena Williams
10,206 Fans
Angelique Kerber
8,444 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Full ranking
2
30
Vives Marcos P
1
30
Marti Pujolras A
Today
I.Swiatek
at 15:00
J.Paolini
Today
G.Mpetshi Pe
at 15:30
V.Ursu
Du 9
A.Zverev
at 15:00
C.Alcaraz
2014
2024
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
București 2014
ATP 250 - Din 21 catre 27 aprilie
11:22:38
10°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Din sâmbătă 19 aprilie
1
KAMKE
, Tobias
WC
LUNCANU
, Petru-Alexandru
PAVIC
, Mate
BASILASHVI
, Nikoloz
DUBARENCO
, Maxim
JEBAVY
, Roman
LAAKSONEN
, Henri
5
DZUMHUR
, Damir
2
RIBA
, Pere
WC
PATRUI
, Andrei
BASIC
, Mirza
CRIVOI
, Victor
GROZDANOV
, Tihomir
VATUTIN
, Alexey
WC
APOSTOL
, Andrei Stefan
2
BERANKIS
, Ricardas
3
MATHIEU
, Paul-Henri
WC
SZEKELY
, Andras
ROCHUS
, Olivier
TRINKER
, Bastian
MERTL
, Jan
VAGNOZZI
, Simone
TREVISAN
, Matteo
7
ALBOT
, Radu
4
UNGUR
, Adrian
BACHINGER
, Matthias
SETKIC
, Aldin
GERASIMOV
, Egor
KLEC
, Ivo
LINZER
, Michael
DESEIN
, Niels
8
POSPISIL
, Jaroslav
KAMKE
63 62
BASILASHVI
64 64
JEBAVY
61 62
LAAKSONEN
64 61
RIBA
61 61
BASIC
75 46 64
VATUTIN
64 61
BERANKIS
61 63
MATHIEU
61 62
ROCHUS
62 26 61
VAGNOZZI
36 63 63
ALBOT
64 26 63
UNGUR
64 46 63
GERASIMOV
64 64
LINZER
64 60
POSPISIL
75 57 64
BASILASHVI
75 64
LAAKSONEN
76
0
62
BASIC
64 63
BERANKIS
75 62
MATHIEU
61 64
ALBOT
63 75
UNGUR
63 63
POSPISIL
62 60
BASILASHVI
67
0
61 64
BERANKIS
57 64 62
MATHIEU
63 61
UNGUR
64 64
Premii în bani
Qualified
12 Puncte
4,080 €
C. A treia rundă
6 Puncte
710 €
C. A doua rundă
0 Puncte
340 €
C. Prima rundă
0 Puncte
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Kamke T
C. A doua rundă
2
Riba P
C. A doua rundă
2
Berankis R
3
Mathieu P
4
Ungur A
5
Dzumhur D
C. Prima rundă
7
Albot R
C. A treia rundă
8
Pospisil J
C. A treia rundă
Top 5
+ all
1
GugaGuga
40
pts
2
Keivin
32
pts
3
nic01
31
pts
4
Felix33
31
pts
5
Hellioss
30
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple