Fermer
art_track
14
Noutăți
chevron_right
10
Order of play / Results
chevron_right
14
Men Rankings
chevron_right
9
Women Rankings
chevron_right
6
Turnee
chevron_right
15
Videos
chevron_right
7
Fotografii
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
10
Matches to bet
chevron_right
7
My prediction
chevron_right
5
Rankings
chevron_right
10
Rules
forum
8
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
miercuri 8 mai
Results
miercuri 8 mai
marți 7 mai
luni 6 mai
duminică 5 mai
Turnee
Upcoming tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
US Open 2024
Din 26 august catre 8 septembrie
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praga II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Imagini de la finala dintre Iga Swiatek și Sabalenka de pe zgura de la Madrid
Ceremonia de adio a lui Nadal după ultimul său meci pe zgura madrilenă
Imagini de la Auger-Aliassime vs Lehecka în semifinala de pe zgura de la Madrid
Rublev vs Auger-Aliassime, finalul dramatic al meciului lor din turul 2 de la Rotterdam
Medvedev se retrage în fața lui Lehecka în sferturile de finală de la Madrid. Cele mai importante momente ale meciului.
Last video
08:06
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuramochi d. Imamura
6/3, 6/4
507 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
48,138 Fans
Novak Djokovic
43,814 Fans
Roger Federer
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,132 Fans
Carlos Alcaraz
22,221 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,308 Fans
Iga Swiatek
10,225 Fans
Serena Williams
10,189 Fans
Garbiñe Muguruza
8,427 Fans
Angelique Kerber
8,355 Fans
Full ranking
3
30
Walton A
1
30
Bolt A
3
15
Shimizu E
4
00
Bektas E
1
2
6
00
Kachmazov A
2
6
1
00
Hong S
1
A
Holt B
0
40
Sekulic P
6
6
00
Inglis M
5
4
00
Ma Y
5
6
3
40
Okamura K
5
3
6
40
Zheng W
0
7
30
Chen M
4
5
40
Giavara H
2
30
Zhao X
4
15
Morvayova V
4
40
Bhosale R
4
40
Diyas Z
Today
A.Shevchenko
at 12:30
F.Marozsan
Today
T.Monteiro
at 14:00
G.Monfils
Today
C.Moutet
at 17:00
R.Safiullin
2019
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Bogota 2019
WTA International - Din 8 catre 14 aprilie
23:50:28
19°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Informații
Official name
Claro Open Colsanitas
Oraș
Bogota, Columbia
Loc
Centro de Alto Rendimiento Deportivo de Coldeportes
Categorie
WTA International
Suprafață
Zgura (Aer liber)
Data
Din 8 catre 14 aprilie 2019 (7 zile)
Qualifications
sâmbătă 6 aprilie
Premii în bani
250,000 $
Website
www.copacolsanitas.com
Lista premiilor
2024
Osorio C
d.
Bouzkova M
63 76
5
2023
Maria T
d.
Stearns P
63 26 64
2022
Maria T
d.
Pigossi L
63 46 62
2021
Osorio C
d.
Zidansek T
57 63 64
2019
Anisimova A
d.
Sharma A
46 64 61
2018
Schmiedlova A
d.
Arruabarrena L
62 64
2017
Schiavone F
d.
Arruabarrena L
64 75
2016
Hartman I
d.
Soler-Espinosa S
62 26 64
2015
Pereira T
d.
Shvedova Y
76
2
61
2014
Garcia C
d.
Jankovic J
63 64
2013
Jankovic J
d.
Ormaechea P
61 62
2012
Arruabarrena L
d.
Panova A
62 75
2011
Dominguez Lino L
d.
Johansson M
26 63 62
2010
Duque-Marino M
d.
Kerber A
64 63
2009
Martinez Sanchez M
d.
Dulko G
63 62
2008
Llagostera Vives N
d.
Salerni M
60 64
2007
Vinci R
d.
Garbin T
67
0
64 03 ab
2006
Dominguez Lino L
d.
Pennetta F
76
0
64
Premii în bani
Câștigător
280 Puncte
43,000 $
Final
180 Puncte
21,400 $
Semifinală
110 Puncte
11,500 $
Sferturi
60 Puncte
6,175 $
A doua rundă
30 Puncte
3,400 $
Prima rundă
1 Puncte
2,100 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Ostapenko J
Prima rundă
4
Schmiedlova A
A doua rundă
5
Zidansek T
Sferturi
6
Anisimova A
7
Sorribes Tormo S
Sferturi
8
Linette M
A doua rundă
11
Arruabarrena L
Semifinală
Top 5
+ all
1
To be determined
29
pts
2
leil44
27
pts
3
Luffy
26
pts
4
Chauff
25
pts
5
KaleyCuoco
23
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple