Fermer
art_track
13
Noutăți
chevron_right
10
Order of play / Results
chevron_right
6
Men Rankings
chevron_right
8
Women Rankings
chevron_right
10
Turnee
chevron_right
14
Videos
chevron_right
11
Fotografii
gamepad
15
Prediction Game
chevron_right
7
My info
chevron_right
12
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
15
Rankings
chevron_right
9
Rules
forum
15
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
joi 28 martie
vineri 29 martie (incepe la 04:00)
Results
joi 28 martie
miercuri 27 martie
marți 26 martie
luni 25 martie
Turnee
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Sabalenka a rămas puternică în aceste circumstanțe speciale și a învins-o pe Badosa în turul doi la Miami
Imagini de la meciul dintre Alcaraz și Monfils, un meci de producători de foc, în turul 3 de la Miami
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Repere
Imagini de la victoria superbă a lui Garcia în fața lui Gauff în turul 4 de la Miami
Rublev răsturnat de un Machac de foc la Miami !
Last video
04:12
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Gea d. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Full ranking
1
2
00
Alcaraz C
4
6
00
Dimitrov G
0
40
Mpetshi Perricard G
1
15
Cid Subervi R
Today
E.Alexandrov
at 01:30
D.Collins
Today
F.Coria
at 10:00
F.Krajinovic
2018
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Stuttgart 2018
WTA Premier - Din 23 catre 29 aprilie
01:20:01
21°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Din sâmbătă 21 aprilie
1
CORNET
, Alizé
SEGUEL
, Daniela
PERRIN
, Conny
KORPATSCH
, Tamara
WC
MIDDENDORF
, Julia
KOSTYUK
, Marta
CADANTU-IG
, Alexandra
8
PERA
, Bernarda
2
DIYAS
, Zarina
BOUZKOVA
, Marie
STOLLAR
, Fanny
WC
GABRIC
, Anna
YASTREMSKA
, Dayana
MELNIKOVA
, Marina
PAQUET
, Chloe
5
KANEPI
, Kaia
3
WITTHOEFT
, Carina
HONCOVA
, Michaela
ZAJA
, Anna
HOBGARSKI
, Katharina
FERRO
, Fiona
DODIN
, Oceane
MUCHOVA
, Karolina
6
VONDROUSOV
, Marketa
4
HSIEH
, Su-Wei
WC
GERLACH
, Katharina
KREJSOVA
, Petra
KUDERMETOV
, Veronika
WC
PAPADAKIS
, Lena
BADOSA
, Paula
FRECH
, Magdalena
7
LEPCHENKO
, Varvara
CORNET
61 63
PERRIN
61 76
4
KOSTYUK
61 62
CADANTU-IG
64 75
DIYAS
64 62
GABRIC
75 76
4
YASTREMSKA
63 63
KANEPI
62 61
WITTHOEFT
60 61
ZAJA
64 64
DODIN
75 61
VONDROUSOV
76
5
46 62
HSIEH
26 75 62
KUDERMETOV
62 63
PAPADAKIS
46 63 60
LEPCHENKO
62 76
1
CORNET
76
2
76
2
KOSTYUK
75 20 ab
DIYAS
63 61
KANEPI
62 64
WITTHOEFT
26 60 63
VONDROUSOV
63 16 61
KUDERMETOV
63 63
LEPCHENKO
64 61
KOSTYUK
46 62 63
DIYAS
64 46 64
VONDROUSOV
57 61 63
KUDERMETOV
62 64
Premii în bani
Qualified
25 Puncte
C. A treia rundă
18 Puncte
2,650 €
C. A doua rundă
13 Puncte
1,408 €
C. Prima rundă
1 Puncte
783 €
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Cornet A
C. A treia rundă
2
Diyas Z
3
Witthoeft C
C. A treia rundă
4
Hsieh S
C. A doua rundă
5
Kanepi K
C. A treia rundă
6
Vondrousova M
7
Lepchenko V
C. A treia rundă
8
Pera B
C. Prima rundă
Top 5
+ all
1
Lm35
24
pts
2
perle51
22
pts
3
Théo
21
pts
4
Alycia
21
pts
5
TonyTonus
20
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple