Fermer
art_track
14
Noutăți
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
5
Turnee
chevron_right
10
Videos
chevron_right
9
Fotografii
gamepad
10
Prediction Game
chevron_right
6
My info
chevron_right
13
Matches to bet
chevron_right
5
My prediction
chevron_right
13
Rankings
chevron_right
11
Rules
forum
15
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
4
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
joi 28 martie
vineri 29 martie (incepe la 04:00)
Results
joi 28 martie
miercuri 27 martie
marți 26 martie
luni 25 martie
Turnee
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Sabalenka a rămas puternică în aceste circumstanțe speciale și a învins-o pe Badosa în turul doi la Miami
Imagini de la meciul dintre Alcaraz și Monfils, un meci de producători de foc, în turul 3 de la Miami
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Repere
Imagini de la victoria superbă a lui Garcia în fața lui Gauff în turul 4 de la Miami
Rublev răsturnat de un Machac de foc la Miami !
Last video
12:04
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Buse d. Casanova
6/1, 6/0
579 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
47,016 Fans
Novak Djokovic
43,159 Fans
Roger Federer
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,614 Fans
Carlos Alcaraz
21,551 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Full ranking
1
6
4
00
Maestrelli F
5
3
6
00
Herbert P
3
3
00
Martineau M
4
6
15
Agamenone F
4
15
Moro Canas A
2
15
Sousa J
0
6
15
Barthel M
1
3
00
Naef C
1
00
Savinykh V
2
00
Klugman H
2
4
40
Schmidt L
0
6
00
Radwanska U
6
6
40
Ionel N
5
3
A
Sels J
4
40
Hardt N
5
00
De Krom M
0
40
Møller E
4
40
Pennaforti G
3
6
5
40
Damas M
4
0
7
15
Wenger D
Today
A.Zverev
at 18:00
F.Marozsan
Vi 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
2015
2023
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Shanghai 2015
ATP Masters 1000 - Din 11 catre 18 octombrie
22:06:19
18°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Din sâmbătă 10 octombrie
1
YOUNG
, Donald
WC
QIU
, Zhuoyang
WC
HE
, Yecong
8
KUZNETSOV
, Andrey
2
CHUNG
, Hyeon
Alt
GABASHVILI
, Teymuraz
Alt
SUN
, Fajing
13
SOEDA
, Go
3
BOLELLI
, Simone
DONATI
, Matteo
PRZYSIEZNY
, Michal
9
RAM
, Rajeev
4
MAHUT
, Nicolas
EBDEN
, Matthew
NISHIOKA
, Yoshihito
10
LU
, Yen-Hsun
5
POUILLE
, Lucas
KUBOT
, Lukasz
JUN
, Woong-Sun
12
HERBERT
, Pierre-Hugues
6
RAMOS-VINO
, Albert
WC
ZHANG
, Zhizhen
WC
GONG
, Mao-Xin
11
BERRER
, Michael
7
BASILASHVI
, Nikoloz
SEKIGUCHI
, Shuichi
Alt
UDOMCHOKE
, Danai
14
KRAJICEK
, Austin
YOUNG
64 60
KUZNETSOV
62 57 53 ab
CHUNG
63 62
SOEDA
60 60
BOLELLI
64 63
PRZYSIEZNY
64 63
MAHUT
67
4
63 75
LU
61 60
KUBOT
64 64
HERBERT
63 62
RAMOS-VINO
64 63
BERRER
76
3
60
BASILASHVI
64 62
KRAJICEK
62 61
KUZNETSOV
63 61
SOEDA
06 75 63
BOLELLI
76
2
57 61
LU
67
3
62 60
KUBOT
12 ab
RAMOS-VINO
64 76
4
BASILASHVI
63 76
6
Premii în bani
Qualified
25 Puncte
14,810 $
C. A doua rundă
16 Puncte
3,415 $
C. Prima rundă
0 Puncte
1,740 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Young D
C. A doua rundă
2
Chung H
C. A doua rundă
3
Bolelli S
4
Mahut N
C. A doua rundă
5
Pouille L
C. Prima rundă
6
Ramos-Vinolas A
7
Basilashvili N
8
Kuznetsov A
Top 5
+ all
1
DelPotro17
49
pts
2
Clément Paquet
48
pts
3
mamion
45
pts
4
jsdardilly
43
pts
5
Edgar~21
43
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple