Fermer
art_track
13
Noutăți
chevron_right
15
Order of play / Results
chevron_right
15
Men Rankings
chevron_right
8
Women Rankings
chevron_right
6
Turnee
chevron_right
9
Videos
chevron_right
13
Fotografii
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
15
Matches to bet
chevron_right
8
My prediction
chevron_right
11
Rankings
chevron_right
9
Rules
forum
15
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
joi 28 martie
vineri 29 martie (incepe la 04:00)
Results
joi 28 martie
miercuri 27 martie
marți 26 martie
luni 25 martie
Turnee
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Sabalenka a rămas puternică în aceste circumstanțe speciale și a învins-o pe Badosa în turul doi la Miami
Imagini de la meciul dintre Alcaraz și Monfils, un meci de producători de foc, în turul 3 de la Miami
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Repere
Imagini de la victoria superbă a lui Garcia în fața lui Gauff în turul 4 de la Miami
Rublev răsturnat de un Machac de foc la Miami !
Last video
04:12
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Gea d. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Full ranking
0
15
Alcaraz C
3
00
Dimitrov G
6
3
6
Ugo Carabelli C
4
6
3
Cukierman D
Today
E.Alexandrov
at 01:30
D.Collins
Today
F.Coria
at 10:00
F.Krajinovic
1999
2024
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
's-Hertogenbosch 1999
ATP 250 - Din 14 catre 20 iunie
00:33:19
19°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
Informații
Official name
Topshelf Open
Oraș
'S-Hertogenbosch, Olanda
Loc
Autotron Rosmalen
Categorie
ATP 250
Suprafață
Iarbă (Aer liber)
Data
Din 14 catre 20 iunie 1999 (6 zile)
Premii în bani
475,000 $
Website
www.ordinaopen.nl
Lista premiilor
2023
Griekspoor T
d.
Thompson J
67
4
76
3
63
2022
Van Rijthoven T
d.
Medvedev D
64 61
2019
Mannarino A
d.
Thompson J
76
7
63
2018
Gasquet R
d.
Chardy J
63 76
5
2017
Muller G
d.
Karlovic I
76
5
76
4
2016
Mahut N
d.
Muller G
64 64
2015
Mahut N
d.
Goffin D
76
1
61
2014
Bautista Agut R
d.
Becker B
26 76
2
64
2013
Mahut N
d.
Wawrinka S
63 64
2012
Ferrer D
d.
Petzschner P
63 64
2011
Tursunov D
d.
Dodig I
63 62
2010
Stakhovsky S
d.
Tipsarevic J
63 60
2009
Becker B
d.
Sluiter R
75 63
2008
Ferrer D
d.
Gicquel M
64 62
2007
Ljubicic I
d.
Wessels P
76
5
46 76
4
2006
Ancic M
d.
Hernych J
60 57 75
2005
Ancic M
d.
Llodra M
75 64
2004
Llodra M
d.
Coria G
63 64
2003
Schalken S
d.
Clement A
63 64
2002
Schalken S
d.
Clement A
36 63 62
2001
Hewitt L
d.
Canas G
63 64
2000
Rafter P
d.
Escudé N
61 63
1999
Rafter P
d.
Pavel A
36 76
7
64
1998
Rafter P
d.
Damm M
76
2
62
1997
Krajicek R
d.
Raoux G
64 76
7
1996
Reneberg R
d.
Simian S
64 60
1995
Kucera K
d.
Jarryd A
76
7
76
4
1994
Krajicek R
d.
Braasch K
63 64
1993
Boetsch A
d.
Masur W
36 63 63
1992
Stich M
d.
Stark J
64 75
1991
Saceanu C
d.
Schapers M
61 36 75
1990
Mansdorf A
d.
Volkov A
63 76
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
2
Rafter P
3
Krajicek R
Sferturi
4
Kucera K
Semifinală
5
Haas T
Semifinală
6
Bjorkman J
Sferturi
7
Siemerink J
Prima rundă
8
Ulihrach B
Prima rundă
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple