Fermer
art_track
10
Noutăți
chevron_right
13
Order of play / Results
chevron_right
10
Men Rankings
chevron_right
9
Women Rankings
chevron_right
9
Turnee
chevron_right
9
Videos
chevron_right
7
Fotografii
gamepad
15
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
13
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
14
Rankings
chevron_right
9
Rules
forum
13
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
vineri 29 martie
Results
vineri 29 martie
joi 28 martie
miercuri 27 martie
marți 26 martie
Turnee
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Sabalenka a rămas puternică în aceste circumstanțe speciale și a învins-o pe Badosa în turul doi la Miami
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Miami 2024 Highlights
Imagini de la meciul dintre Alcaraz și Monfils, un meci de producători de foc, în turul 3 de la Miami
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Repere
Rublev răsturnat de un Machac de foc la Miami !
Last video
04:45
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Nicod d. Basic
7/6
4
, 6/4
1044 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
47,018 Fans
Novak Djokovic
43,171 Fans
Roger Federer
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,652 Fans
Carlos Alcaraz
21,608 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,295 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,968 Fans
Garbiñe Muguruza
8,424 Fans
Angelique Kerber
8,309 Fans
Full ranking
40
Coria F
30
Moutet C
2
6
4
40
Gigante M
1
4
6
30
Vincent Ruggeri S
1
6
6
15
De Jong J
0
3
7
15
Martinez P
4
1
15
Gavrila O
3
6
40
Popa M
3
4
00
Houkes M
1
6
15
Royer V
4
6
7
Pawelski M
6
7
6
Fanselow S
1
15
Serdarusic N
2
00
Serafini M
3
6
00
Giustino L
2
7
00
Gulin S
Today
J.Varillas
at 15:30
G.Oliveira
Today
T.Tirante
at 19:40
N.Mejia
Today
D.Medvedev
at 20:00
J.Sinner
Sb 30
G.Dimitrov
at 00:00
A.Zverev
2022
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
Fairfield 2022
ATP CH 80 - Din 10 catre 16 octombrie
07:18:46
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Din duminică 9 octombrie
1
LESHEM
, Edan
PR
KYPSON
, Patrick
WC
BLUMBERG
, William
11
AYENI
, Alafia
2
JAZIRI
, Malek
WC
FARREN
, Connor
Alt
COZBINOV
, Alexander
7
KIRCHHEIME
, Strong
3
SANDGREN
, Tennys
Alt
GLINKA
, Daniil
WC
MICHELSEN
, Alex
10
PONWITH
, Nathan
4
KUMAR
, Omni
HOLMGREN
, August
PR
CARR
, Simon
8
DAMM
, Martin
5
BRYMER
, Gage
Alt
SMITH
, Roy
MARKES
, Colin
12
PEREZ
, Alfredo
6
CLARK
, Ezekiel
WC
KIKUCHI
, Yuta
Alt
RIFFICE
, Sam
9
PINNINGTON
, Jack
KYPSON
75 76
2
AYENI
26 63 75
JAZIRI
63 36 64
COZBINOV
64 62
SANDGREN
64 75
MICHELSEN
61 64
HOLMGREN
62 63
DAMM
63 64
BRYMER
63 57 63
PEREZ
36 75 63
CLARK
16 64 63
RIFFICE
63 64
AYENI
67
6
63 76
5
COZBINOV
67
5
63 63
SANDGREN
76
4
63
HOLMGREN
36 75 76
8
PEREZ
63 62
RIFFICE
57 75 63
Premii în bani
Qualified
4 Puncte
C. A doua rundă
2 Puncte
260 $
C. Prima rundă
0 Puncte
130 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Leshem E
C. Prima rundă
2
Jaziri M
C. A doua rundă
3
Sandgren T
4
Kumar O
C. Prima rundă
5
Brymer G
C. A doua rundă
6
Clark E
C. A doua rundă
7
Kirchheimer S
C. Prima rundă
8
Damm M
C. A doua rundă
Top 5
+ all
1
paillasse71
21
pts
2
leil44
17
pts
3
pib
17
pts
4
cocosuaudeau
17
pts
5
Florian R.
16
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple