Fermer
art_track
11
Noutăți
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
7
Turnee
chevron_right
8
Videos
chevron_right
14
Fotografii
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
5
My info
chevron_right
10
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
8
Rankings
chevron_right
13
Rules
forum
10
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
vineri 29 martie
Results
vineri 29 martie
joi 28 martie
miercuri 27 martie
marți 26 martie
Turnee
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Sabalenka a rămas puternică în aceste circumstanțe speciale și a învins-o pe Badosa în turul doi la Miami
Imagini de la meciul dintre Alcaraz și Monfils, un meci de producători de foc, în turul 3 de la Miami
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Miami 2024 Highlights
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Repere
Rublev răsturnat de un Machac de foc la Miami !
Last video
04:04
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Tararudee d. Aiava
6/3, 4/6, 6/2
331 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,295 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,968 Fans
Garbiñe Muguruza
8,424 Fans
Angelique Kerber
8,309 Fans
Full ranking
1
6
40
Kudermetova P
0
2
A
Bouzas Maneiro J
4
00
Waltert S
5
00
Danilovic O
0
00
Ionel N
1
00
Serdarusic N
0
40
Piraino G
1
A
Royer V
1
30
Kirkin E
2
15
Serafini M
1
00
Pennaforti G
1
00
Houkes M
Today
D.Medvedev
at 20:00
J.Sinner
Sb 30
G.Dimitrov
at 00:00
A.Zverev
2022
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Bărbați
Fete
Cincinnati 2022
WTA 1000 - Din 15 catre 21 august
04:53:07
31°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Din sâmbătă 13 august
1
BEGU
, Irina-Camelia
MARTINCOVA
, Tereza
WC
BAPTISTE
, Hailey
16
LINETTE
, Magda
2
GARCIA
, Caroline
PARRY
, Diane
PETKOVIC
, Andrea
12
SINIAKOVA
, Katerina
3
BOUZKOVA
, Marie
KRUNIC
, Aleksandra
VEKIC
, Donna
14
OSORIO
, Camila
4
POTAPOVA
, Anastasia
DART
, Harriet
WC
MARIA
, Tatjana
15
KALINSKAYA
, Anna
5
TAUSON
, Clara
TOMLJANOVI
, Ajla
KOVINIC
, Danka
9
PARRIZAS D
, Nuria
6
KALININA
, Anhelina
WC
DAVIS
, Lauren
YASTREMSKA
, Dayana
10
MARTIC
, Petra
7
BONDAR
, Anna
PR
TOWNSEND
, Taylor
WC
STEARNS
, Peyton
11
GRACHEVA
, Varvara
8
PAOLINI
, Jasmine
KOSTYUK
, Marta
FRECH
, Magdalena
13
JUVAN
, Kaja
MARTINCOVA
61 57 76
4
LINETTE
63 60
GARCIA
46 63 62
PETKOVIC
64 46 61
BOUZKOVA
61 62
VEKIC
76
6
63
POTAPOVA
62 64
KALINSKAYA
60 61
TOMLJANOVI
62 63
PARRIZAS D
60 62
KALININA
62 64
MARTIC
62 62
TOWNSEND
76
2
64
STEARNS
62 62
KOSTYUK
62 62
FRECH
61 46 62
MARTINCOVA
76
4
63
GARCIA
62 67
5
62
BOUZKOVA
61 64
KALINSKAYA
75 61
TOMLJANOVI
46 61 61
KALININA
67
3
64 61
TOWNSEND
36 63 63
KOSTYUK
61 36 64
Premii în bani
Qualified
30 Puncte
C. A doua rundă
20 Puncte
5,100 $
C. Prima rundă
1 Puncte
3,090 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Begu I
C. Prima rundă
2
Garcia C
3
Bouzkova M
4
Potapova A
C. A doua rundă
5
Tauson C
C. Prima rundă
6
Kalinina A
7
Bondar A
C. Prima rundă
8
Paolini J
C. Prima rundă
Top 5
+ all
1
pruno
43
pts
2
Delpo Is Back
39
pts
3
Rafael W.
38
pts
4
metadj54
34
pts
5
Lm35
33
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple