Fermer
art_track
5
Noutăți
chevron_right
12
Order of play / Results
chevron_right
5
Men Rankings
chevron_right
12
Women Rankings
chevron_right
12
Turnee
chevron_right
5
Videos
chevron_right
13
Fotografii
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
8
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
6
My prediction
chevron_right
7
Rankings
chevron_right
13
Rules
forum
7
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
joi 28 martie
vineri 29 martie (incepe la 04:00)
Results
joi 28 martie
miercuri 27 martie
marți 26 martie
luni 25 martie
Turnee
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Sabalenka a rămas puternică în aceste circumstanțe speciale și a învins-o pe Badosa în turul doi la Miami
Imagini de la meciul dintre Alcaraz și Monfils, un meci de producători de foc, în turul 3 de la Miami
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Repere
Imagini de la victoria superbă a lui Garcia în fața lui Gauff în turul 4 de la Miami
Rublev răsturnat de un Machac de foc la Miami !
Last video
04:12
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Gea d. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Full ranking
0
6
00
Rybakina E
6
4
00
Azarenka V
2
7
1
A
Bondar A
4
5
6
40
Jones F
4
00
Mayo A
3
00
Barrios Vera T
2
6
4
00
Sakamoto P
4
4
6
00
Luz O
Vi 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
Vi 29
E.Alexandrov
at 01:30
D.Collins
Vi 29
F.Coria
at 10:00
F.Krajinovic
Vi 29
J.De Jong
at 13:00
P.Martinez
2016
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2007
Chengdu 2016
ATP 250 - Din 26 septembrie catre 2 octombrie
04:36:27
22°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Din sâmbătă 24 septembrie
1
DONALDSON
, Jared
MATOSEVIC
, Marinko
SEKIGUCHI
, Shuichi
7
MORIYA
, Hiroki
2
STEPANEK
, Radek
NIKI
, Takuto
WC
WANG
, Chuhan
5
SOEDA
, Go
3
POSPISIL
, Vasek
KWON
, Soonwoo
SITAK
, Artem
6
BERRER
, Michael
4
KUDLA
, Denis
Alt
SUN
, Fajing
WC
ZHONG
, Su Hao
8
DONATI
, Matteo
MATOSEVIC
75 64
MORIYA
46 63 75
STEPANEK
76
4
62
SOEDA
64 62
POSPISIL
61 76
4
BERRER
75 20 ab
KUDLA
64 61
DONATI
60 61
MORIYA
26 76
6
63
STEPANEK
63 75
BERRER
64 16 63
KUDLA
61 63
Premii în bani
Qualified
0 Puncte
C. A treia rundă
12 Puncte
8,970 $
C. A doua rundă
6 Puncte
3,800 $
C. Prima rundă
0 Puncte
1,900 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Donaldson J
C. Prima rundă
2
Stepanek R
3
Pospisil V
C. A doua rundă
4
Kudla D
5
Soeda G
C. A doua rundă
6
Berrer M
7
Moriya H
8
Donati M
C. A doua rundă
Top 5
+ all
1
Bardamu
24
pts
2
GrandChelem
23
pts
3
tib_os
22
pts
4
TerraRafa
20
pts
5
fotisapollon39
19
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple