Fermer
art_track
6
Noutăți
chevron_right
13
Order of play / Results
chevron_right
6
Men Rankings
chevron_right
7
Women Rankings
chevron_right
7
Turnee
chevron_right
9
Videos
chevron_right
8
Fotografii
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
8
Matches to bet
chevron_right
9
My prediction
chevron_right
6
Rankings
chevron_right
11
Rules
forum
12
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
vineri 29 martie
Results
vineri 29 martie
joi 28 martie
miercuri 27 martie
marți 26 martie
Turnee
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Sabalenka a rămas puternică în aceste circumstanțe speciale și a învins-o pe Badosa în turul doi la Miami
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Miami 2024 Highlights
Imagini de la meciul dintre Alcaraz și Monfils, un meci de producători de foc, în turul 3 de la Miami
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Repere
Rublev răsturnat de un Machac de foc la Miami !
Last video
04:45
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Nicod d. Basic
7/6
4
, 6/4
1044 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
47,018 Fans
Novak Djokovic
43,171 Fans
Roger Federer
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,652 Fans
Carlos Alcaraz
21,608 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,295 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,968 Fans
Garbiñe Muguruza
8,424 Fans
Angelique Kerber
8,309 Fans
Full ranking
5
1
40
Coria F
4
6
40
Moutet C
4
00
Gea A
3
15
Herbert P
2
00
Hassan B
1
00
Garin C
6
00
Varillas J
4
00
Oliveira G
2
6
15
Bayerlova M
2
1
00
Makarova E
1
00
Hesse A
2
15
Lodikova D
3
6
4
Houkes M
6
2
6
Royer V
1
6
4
15
Serdarusic N
1
2
6
40
Serafini M
6
6
6
Giustino L
3
3
7
Gulin S
M.Gigante
starting soon...
L.Nardi
Today
D.Medvedev
at 20:00
J.Sinner
Sb 30
G.Dimitrov
at 00:00
A.Zverev
2015
2024
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
București 2015
ATP 250 - Din 20 catre 26 aprilie
17:31:00
19°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Din sâmbătă 18 aprilie
1
KAMKE
, Tobias
GIUSTINO
, Lorenzo
WC
APOSTOL
, Bogdan Ionut
SETKIC
, Aldin
DJERE
, Laslo
COX
, Daniel
PAVAL
, Costin
7
DONSKOY
, Evgeny
2
ALBOT
, Radu
DAVYDENKO
, Philipp
DIMA
, Dragos
TRINKER
, Bastian
ANDROIC
, Toni
CORNEA
, Victor Vlad
FABBIANO
, Thomas
8
HERNYCH
, Jan
3
ZOPP
, Jurgen
SITAK
, Artem
LUNCANU
, Petru-Alexandru
PAVLASEK
, Adam
GUCCIONE
, Chris
LAZOV
, Alexandar
IGNATIK
, Uladzimir
6
MELZER
, Gerald
4
DESEIN
, Niels
KRSTIN
, Pedja
MEKTIC
, Nikola
WC
PATRUI
, Andrei
WC
SULEA
, Tudor
ANTONESCU
, Vasile
WC
TATOMIR
, Luca George
6
UNGUR
, Adrian
GIUSTINO
76
5
63
APOSTOL
64 63
COX
76
4
62
DONSKOY
62 60
ALBOT
62 61
DIMA
63 64
CORNEA
64 64
FABBIANO
62 46 76
6
ZOPP
Forfait
PAVLASEK
60 36 64
LAZOV
64 63
MELZER
64 64
KRSTIN
26 61 63
MEKTIC
62 62
ANTONESCU
64 64
UNGUR
61 57 64
GIUSTINO
64 36 62
DONSKOY
76
3
62
DIMA
64 76
4
FABBIANO
75 63
ZOPP
61 63
MELZER
61 62
MEKTIC
64 46 64
ANTONESCU
26 64 62
GIUSTINO
63 64
FABBIANO
75 61
ZOPP
63 63
MEKTIC
61 61
Premii în bani
Qualified
12 Puncte
4,535 €
C. A treia rundă
6 Puncte
730 €
C. A doua rundă
0 Puncte
350 €
C. Prima rundă
0 Puncte
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Kamke T
C. Prima rundă
2
Albot R
C. A doua rundă
3
Zopp J
4
Desein N
C. Prima rundă
6
Melzer G
C. A treia rundă
6
Ungur A
C. A doua rundă
7
Donskoy E
C. A treia rundă
8
Hernych J
C. Prima rundă
Top 5
+ all
1
yugu
39
pts
2
Chris44
38
pts
3
Florian R.
36
pts
4
yoshi
35
pts
5
Pag
33
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple