Fermer
art_track
7
Noutăți
chevron_right
9
Order of play / Results
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
10
Women Rankings
chevron_right
5
Turnee
chevron_right
8
Videos
chevron_right
8
Fotografii
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
10
My info
chevron_right
5
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
13
Rankings
chevron_right
13
Rules
forum
6
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
vineri 29 martie
Results
vineri 29 martie
joi 28 martie
miercuri 27 martie
marți 26 martie
Turnee
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Sabalenka a rămas puternică în aceste circumstanțe speciale și a învins-o pe Badosa în turul doi la Miami
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Miami 2024 Highlights
Imagini de la meciul dintre Alcaraz și Monfils, un meci de producători de foc, în turul 3 de la Miami
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Repere
Rublev răsturnat de un Machac de foc la Miami !
Last video
04:45
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Nicod d. Basic
7/6
4
, 6/4
1044 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
47,018 Fans
Novak Djokovic
43,171 Fans
Roger Federer
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,652 Fans
Carlos Alcaraz
21,608 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,295 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,968 Fans
Garbiñe Muguruza
8,424 Fans
Angelique Kerber
8,309 Fans
Full ranking
4
1
00
Coria F
2
6
30
Moutet C
1
00
Gea A
2
00
Herbert P
5
00
Varillas J
1
00
Oliveira G
6
00
Bayerlova M
1
00
Makarova E
2
6
4
15
Houkes M
4
2
6
00
Royer V
3
4
40
Serdarusic N
2
6
30
Serafini M
5
6
6
30
Giustino L
0
3
7
40
Gulin S
Today
D.Medvedev
at 20:00
J.Sinner
2019
2020
2019
Bărbați
Fete
Brisbane 2019
WTA Premier - Din 31 decembrie catre 6 ianuarie
01:11:09
27°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Din sâmbătă 29 decembrie
1
KRUNIC
, Aleksandra
MCHALE
, Christina
TOMOVA
, Viktoriya
BRADY
, Jennifer
WC
AIAVA
, Destanee
KING
, Vania
NARA
, Kurumi
8
MINELLA
, Mandy
2
YASTREMSKA
, Dayana
LEPCHENKO
, Varvara
WC
CABRERA
, Lizette
MUCHOVA
, Karolina
WICKMAYER
, Yanina
WC
HIVES
, Zoe
GIBBS
, Nicole
6
POTAPOVA
, Anastasia
3
PETKOVIC
, Andrea
ZHUK
, Sofya
HRADECKA
, Lucie
DANILOVIC
, Olga
DART
, Harriet
DOLEHIDE
, Caroline
KIICK
, Allie
7
BAINDL
, Kateryna
4
PERA
, Bernarda
FRECH
, Magdalena
WC
BAINS
, Naiktha
GOLUBIC
, Viktorija
BOUZKOVA
, Marie
PERRIN
, Conny
KOSTYUK
, Marta
5
WATSON
, Heather
MCHALE
63 60
TOMOVA
46 76
8
62
AIAVA
63 64
MINELLA
36 61 76
9
YASTREMSKA
36 61 64
MUCHOVA
62 62
HIVES
46 63 62
POTAPOVA
57 63 62
PETKOVIC
62 36 62
HRADECKA
64 63
DART
60 62
BAINDL
64 64
FRECH
64 64
GOLUBIC
63 60
BOUZKOVA
75 64
KOSTYUK
67
3
62 63
MCHALE
64 63
AIAVA
67
4
62 76
7
MUCHOVA
62 51 ab
POTAPOVA
63 46 75
PETKOVIC
61 61
DART
26 61 76
7
GOLUBIC
64 64
BOUZKOVA
63 61
AIAVA
75 61
POTAPOVA
16 76
5
60
DART
75 62
BOUZKOVA
46 61 62
Premii în bani
Qualified
25 Puncte
C. A treia rundă
18 Puncte
3,625 $
C. A doua rundă
13 Puncte
1,925 $
C. Prima rundă
1 Puncte
1,065 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Krunic A
C. Prima rundă
2
Yastremska D
C. A doua rundă
3
Petkovic A
C. A treia rundă
4
Pera B
C. Prima rundă
5
Watson H
C. Prima rundă
6
Potapova A
7
Baindl K
C. A doua rundă
8
Minella M
C. A doua rundă
Top 5
+ all
1
Luffy
26
pts
2
Oargwius
24
pts
3
julia
24
pts
4
Zyril
22
pts
5
MaenderAlkoor
22
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple