Fermer
art_track
8
Noutăți
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
8
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
6
Turnee
chevron_right
11
Videos
chevron_right
15
Fotografii
gamepad
15
Prediction Game
chevron_right
6
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
10
Rankings
chevron_right
13
Rules
forum
6
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
vineri 29 martie
Results
vineri 29 martie
joi 28 martie
miercuri 27 martie
marți 26 martie
Turnee
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Sabalenka a rămas puternică în aceste circumstanțe speciale și a învins-o pe Badosa în turul doi la Miami
Imagini de la meciul dintre Alcaraz și Monfils, un meci de producători de foc, în turul 3 de la Miami
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Miami 2024 Highlights
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Repere
Rublev răsturnat de un Machac de foc la Miami !
Last video
04:04
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Tararudee d. Aiava
6/3, 4/6, 6/2
331 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,295 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,968 Fans
Garbiñe Muguruza
8,424 Fans
Angelique Kerber
8,309 Fans
Full ranking
3
6
15
Kudermetova P
0
2
15
Bouzas Maneiro J
5
30
Waltert S
6
00
Danilovic O
1
00
Ionel N
2
00
Serdarusic N
1
40
Piraino G
3
15
Royer V
3
00
Kirkin E
3
30
Serafini M
1
00
Pennaforti G
4
00
Houkes M
Today
D.Medvedev
at 20:00
J.Sinner
Sb 30
G.Dimitrov
at 00:00
A.Zverev
2015
2024
2023
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Bărbați
Fete
Brisbane 2015
WTA Premier - Din 4 catre 11 ianuarie
19:08:04
27°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Din vineri 2 ianuarie
1
SHVEDOVA
, Yaroslava
ORMAECHEA
, Paula
KANIA-CHOD
, Paula
WC
MYERS
, Abbie
ROGOWSKA
, Olivia
ZANEVSKA
, Maryna
JOVIC
, Jovana
6
PEREIRA
, Teliana
2
DATE
, Kimiko
RODIONOVA
, Arina
KULICHKOVA
, Elizaveta
WC
CABRERA
, Lizette
PANOVA
, Alexandra
RAZZANO
, Virginie
SAVILLE
, Daria
7
KOVINIC
, Danka
3
TSURENKO
, Lesia
MARIA
, Tatjana
WC
BAINS
, Naiktha
DABROWSKI
, Gabriela
KUCOVA
, Kristina
BOSERUP
, Julia
LIM
, Alizé
5
KUDRYAVTSE
, Alla
4
BRENGLE
, Madison
HSIEH
, Su-Wei
KRAJICEK
, Michaella
HOGENKAMP
, Richel
WC
HUNTER
, Storm
RODIONOVA
, Anastasia
RODINA
, Evgeniya
8
HARTMAN
, Irina
SHVEDOVA
76
3
62
KANIA-CHOD
36 64 63
ZANEVSKA
46 62 76
4
JOVIC
63 62
DATE
63 63
KULICHKOVA
63 63
RAZZANO
76
6
64
SAVILLE
76
7
63
TSURENKO
76
4
64
DABROWSKI
76
6
63
BOSERUP
63 76
4
KUDRYAVTSE
64 75
BRENGLE
62 46 63
HOGENKAMP
26 63 64
RODIONOVA
63 26 64
HARTMAN
61 63
SHVEDOVA
64 62
ZANEVSKA
61 64
KULICHKOVA
64 60
SAVILLE
64 62
TSURENKO
63 61
KUDRYAVTSE
63 61
BRENGLE
64 61
HARTMAN
64 75
SHVEDOVA
75 64
SAVILLE
76
2
64
TSURENKO
64 76
4
BRENGLE
62 60
Premii în bani
Qualified
25 Puncte
6,371 $
C. A treia rundă
18 Puncte
3,812 $
C. A doua rundă
13 Puncte
2,027 $
C. Prima rundă
1 Puncte
1,134 $
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Shvedova Y
2
Date K
C. A doua rundă
3
Tsurenko L
4
Brengle M
5
Kudryavtseva A
C. A treia rundă
6
Pereira T
C. Prima rundă
7
Kovinic D
C. Prima rundă
8
Hartman I
C. A treia rundă
Top 5
+ all
1
Gyfu27
27
pts
2
kurt1680
24
pts
3
julia
24
pts
4
Dreavan
23
pts
5
Flodecaedre
22
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple