Fermer
art_track
13
Noutăți
chevron_right
5
Order of play / Results
chevron_right
10
Men Rankings
chevron_right
5
Women Rankings
chevron_right
15
Turnee
chevron_right
8
Videos
chevron_right
7
Fotografii
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
11
My info
chevron_right
8
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
7
Rankings
chevron_right
14
Rules
forum
10
Forum și discuții
account_circle
Conectare
Register
menu
person
Pronosticuri
5
Forum
Autentificare
Register
Order of play / Results
Order of play
miercuri 5 iunie
joi 6 iunie (incepe la 03:00)
Results
miercuri 5 iunie
marți 4 iunie
luni 3 iunie
duminică 2 iunie
Turnee
Playing tournaments
Roland Garros
Roland Garros
Surbiton
Bari
Makarska
Upcoming tournaments
Stuttgart
's-Hertogenbosch
Pérouse
Nottingham 2
Nottingham
's-Hertogenbosch
Valence
Caută un turneu
Turnee
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Din 26 mai catre 9 iunie
Wimbledon 2024
Din 1 catre 14 iulie
US Open 2024
Din 26 august catre 8 septembrie
Challengers 2024
Playing tournaments
Prostejov
Heilbronn
Tyler
Zagreb
Santa Fe
Setubal
Cordoba
Sarajevo
Grasse
Kursumlijska Banja 2
Roland Garros Junior
Surbiton
Sumter
Caserta
La Marsa 2
Montemor-O-Novo 2
Daegu
Kursumlijska Banja 2
Roland Garros Junior
Upcoming tournaments
Lyon
Bratislava 1
Lima 1
Wichita
Elvas
Martos
Risskov Aarhus
Biarritz
Guimaraes
Rankings
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviu
Joc
Știri
Lovitura puternica
În afara terenului
Most popular this week
Inervarea mitică a lui Djokovic după meciul câștigat în turul 3 cu Musetti la Roland-Garros 2024
Lovitura magică a lui Djokovic împotriva lui Carballes Baena. Acesta a fost punctul zilei în ziua a cincea la Roland-Garros
Urmărește meciul complet Nadal vs Zverev în semifinala masculină de la Roland-Garros 2022
Urmăriți conferința de presă de dinaintea meciului dintre Sabalenka și Badosa, înainte de turul 3 de la Roland-Garros 2024
Urmăriți interviul de după meciul din turul 1 al lui Nadal. Poate ultimul său interviu la Roland-Garros.
Last video
00:53
Submit a video
Jucatori
Barbat
Full list
By country: Franța
Women
Full list
By country: Franța
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kellovsky d. Gueymard Wayenburg
6/3, 6/3
1045 rank difference
Popularitate
Rafael Nadal
48,799 Fans
Novak Djokovic
44,499 Fans
Roger Federer
41,211 Fans
Alexander Zverev
25,752 Fans
Carlos Alcaraz
22,847 Fans
Full ranking
Popularitate
Simona Halep
11,339 Fans
Iga Swiatek
10,579 Fans
Serena Williams
10,201 Fans
Angelique Kerber
8,442 Fans
Garbiñe Muguruza
8,425 Fans
Full ranking
15
Zverev A
40
De Minaur A
1
5
00
Oz I
0
7
00
Zidansek T
0
40
Ciric Bagaric L
4
A
Seidel E
4
6
00
Wang X
6
2
00
Svetac S
6
6
Djere L
3
4
Campana Lee G
4
6
00
Kozlov S
6
4
00
Wong C
3
40
Shelbayh A
2
30
Kuzuhara B
5
00
Mitu A
4
00
Babos T
0
4
6
15
Fung S
4
6
4
15
Rogers A
1
7
4
30
Ishii S
0
6
6
40
Hewitt D
2
00
Kononova M
2
00
Hu V
3
6
40
Markovits M
5
7
A
Kuhn N
6
6
3
Kimhi O
1
1
6
Ross J
6
7
Butvilas E
4
6
Turriziani Alvarez A
Jo 6
I.Swiatek
at 15:00
C.Gauff
Jo 6
J.Paolini
at 16:40
M.Andreeva
2006
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Séoul 2006
WTA Tier4 - Din 25 septembrie catre 1 octombrie
20:34:34
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Tablou
info_outline
Informații
comment
Analyses
Informații
Official name
Hansol Korea Open Tennis Ch.
Oraș
S, Corea de Sud
Loc
Categorie
WTA Tier4
Suprafață
Dur (Aer liber)
Data
Din 25 septembrie catre 1 octombrie 2006 (6 zile)
Premii în bani
145,000 $
Website
www.hansolopen.com
Lista premiilor
2023
Pegula J
d.
Yuan Y
62 63
2022
Alexandrova E
d.
Ostapenko J
76
4
60
2021
Zhu L
d.
Mladenovic K
60 64
2019
Muchova K
d.
Linette M
61 61
2018
Bertens K
d.
Tomljanovic A
76
2
46 62
2017
Ostapenko J
d.
Haddad Maia B
67
5
61 64
2016
Arruabarrena L
d.
Niculescu M
60 26 60
2015
Begu I
d.
Sasnovich A
63 61
2014
Pliskova K
d.
Lepchenko V
63 67
5
62
2013
Radwanska A
d.
Pavlyuchenkova A
67
0
63 64
2012
Wozniacki C
d.
Kanepi K
61 60
2011
Martinez Sanchez M
d.
Voskoboeva G
76
0
76
2
2010
Kleybanova A
d.
Koukalova K
61 63
2009
Date K
d.
Medina Garrigues A
63 63
2008
Kirilenko M
d.
Stosur S
26 61 64
2007
Williams V
d.
Kirilenko M
63 16 64
2006
Daniilidou E
d.
Sugiyama A
63 26 76
0
Share
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Hingis M
A doua rundă
2
Kirilenko M
Prima rundă
3
Bartoli M
Semifinală
4
Sugiyama A
Final
5
Zvonareva V
Sferturi
6
Arvidsson S
Prima rundă
7
Dulko G
Prima rundă
8
Safarova L
Prima rundă
Top 5
+ all
1
groupie
4
pts
2
vik94
3
pts
3
juza
3
pts
4
oisinohara5
3
pts
5
rodgerleroi
3
pts
Participer
415
missing translations
Please help us to translate TennisTemple